| Denisa a întrebat:

Am rochita mov inchis, scurta, stramta. Seamana cu urmatoarea rochita doar ca nu are strasuri. As putea sa o port la un majorat al unei colege? Nu as arata prea serioasa? http://www.starshiners.ro/......-pink.html

Răspuns Câştigător
| AidaAmaranta a răspuns:

Ii foarte frumoasa, iar daca tu ai corp frumoswinking o sa-ti vina perfect!happy

4 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Are drepatete kr.mdy laughing daca ai corpul frumos o sati stea bine...doar nu o sa te duci in blugi si un bascheti la majorat

| alexandra_8659 a răspuns:

Prea serioasa? Ma indoiesc. Doar daca adopti o mina serioasa. O sa frangi inimi, pe acolo. happy

| kr.mdy a răspuns:

Mai degraba e sexi si vei iesi in evidenta prea mult, adica o sa atragi privirile baietilor.