| yuli10 a întrebat:

Am saten inchis, negru aproape, culoarea mea naturala. Pot sa imi fac un ciocolatiu, sau ceva mai deschis? Fara decolorare preferabil. Nu vreau sa merg la salon. Ce vopsea as putea folosi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MERGE:) la mine una a mers si eu il aveam saten inchis.
Ciocolatiu merge, mai deschis nu!:)
Eu zic sa folosesti una buna. gen l'oreal.http://www.e-look.ro/......0_280_.jpg
Nu folosi PAlette! nu e buna. eu m-am facut cu palette si cand am fost sa'mi fac suvite a zis ca nu pot. ca e vopsea rea! si trebuie sa ast pana luna viit.desi ultima data m-am vopsit in martie:)!
IAr cand s-a dus perietena mea care se facuse cu loreal a zis ca e ok!:)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fara decolorare nu-ti iese deschis ciocolatiu daca tu ai parul negru. Vopsea de culoare mai deschisa pe un par de culoare inchisa nu merge.