| ch3r3j33 a întrebat:

Am si eu nevoie de gel/spuma/fixativ/ceara ceva strong deoarece am parul foarte moale am incercat spuma de la taft pot sa zic ca il face doar mai aspru dar nu sta asa cum vreau eu se lipesc firele de par intre ele

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Taft rosu sau negru

| OoBunnyoO a răspuns:

Este o ceara de la Nivea, nu incarca parul insa il aseaza mai bine. Este intr-un borcanel albastru cu un capac metalic.

| TudyCFR a răspuns:

Cauta in magazine gel pe care scrie very strong si ala ii foarte bun.