| MaraMărr a întrebat:

Hei.Am parul foarte moale si firele sunt subtiri.Ce fixativ/spuma as putea folosi pentru ca, coafura sa dureze? Multumesc. >Funda:

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Oricare fixativ Taft[ma refer la culoare] iti fixeaza parul sau spuma de par l'oreal

| EuAli a răspuns:

Eu folosesc Schwarzkopf spuma care e foarte bun.
Incearca mai multe, inclusiv pe cele din raspunsul anterior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti rcomand Taft verde, e foarte bun dar mai e si Intensa! Iti va lasa parul moale, dar ti-l va fixa nemaipomenit, asa cum vrei tu! Pentru parul tau e bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
După ce că părul tău şi-aşa este deteriorat,distrus, tu vrei să-l distrugi mai rău cu chimicalele astea de fixativ, spumă.
Nu-ţi recomand nimic din toate astea, vei face mai rău!
Uite aici, poate te ajută cât de cât
http://www.studentie.ro/......8-a-163994
Te pup!