| Rrrretarded a întrebat:

Am si eu nevoie de niste pareri...sunt baiat si nu m-am mai tuns de 6-7 luni...parul imi sta total aiurea, si nu are nicio noima...in unele locuri e drept in altele e cret si vreau sa ma ajutati pe mine cu niste sugestii cu privire la o freza cat de cat decenta... ce e de facut?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ai nevoie de: oglinda, masina de tuns, gratar de 3 mm (numarul 1) si de putina indemanare! Eu unul asa fac, spor!
PS: Incearca sa arati prin freza ta ca mai si ai c*aie-ntre picioare. happy

15 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Mai sherry!
ti-ai facut operatie de schimbare de sex?
raspuns-sa te tunzi" periuta"!

| Leea1234 a răspuns:

Scuze... te-am confundat cu un alt user... ce vrei daca ati avut acelasi "nume"...

weirdo intreaba:
Mi-ar placea sa ne cunoastem mai bine, deci ce-ar fi sa va prezentati?

Incep eu: Ma cheama Shery(de fapt Shirin, dar sa nu imi spuneti asa ca nu imi place), am 18 ani, sunt in clasa a XII-a(bacul anul' asta ), sunt din Pitesti si imi place sa citesc si sa ma joc la calculator si sa ies in oras cu prietenii si sa fiu copil si last but not least: sa stau pe TPU

Your turn

| Shery a răspuns:

Am gasit topicul asta si m-am speriat! Am auzit cativa useri cum ca mi-as fi facut operatie de schimbare de sex, asa ca m-am dus pana la baie sa verific, dar pana am ajuns acolo cred ca imi cazuse.

| danutza a răspuns:

Poi cauta ceva tendintze in materie de freze pa net si daca iti place pune-o in aplicarehee hee

| Silvia a răspuns:

Da` andrutza chiar are dreptate... tu nu erai fata?surprise

| Silvia a răspuns:

Aaa stai ca m`am lamurit:))
Tu esti mai nou pe site:D
Sorry:D
Noi vorbeam de o "weirdo" fata. http://www.TPU.ro/utilizator/gnrw :D
Te poti tunde frumos, scurt si baietesc:D

| Rrrretarded explică:

Dar de ce as fi fata? pentru ca nu m-am tuns de atata timp?big grin... ce vreti ma daca mi-a murit frizerubig grinbig grin...

| Rrrretarded explică:

Aoileu...mai este si o fata?straight facestraight facestraight facewtf?

| Rrrretarded explică:

Gata... ca sa se nu mai faca confuzii mi-am schimbat nickname-ul

| dizzyizzy a răspuns:

Maaa theo.laughing pana ti-ai dat tu seama despre ce vb eu tu laughing te uitai la montor k prostuu`laughing .deci de tuns nai de ales k asa vrea hitler.de pieptanat nu te pieptana kati sta ingrozitorstraight face. data trecuta cand te-am vazut zici ca erai emo laughing. cel mai bine iti sta asa. te recunosc de la o postalaughing ...si din autobuzzsmug laughing
big hug
luv. youuulove struck
Nuu te tunde:X

| dizzyizzy a răspuns:

Theoo laughing NUuuu te tunde :X
nici nu te pieptana k iti sta k dracuu straight face
zici ca esti emo pieptanat big grin
daa.dk vrea hitler sa te tunzi asta e thinking
oricim cel mai bine iti sta asa
te recunosc de la o postaalaughing
mai ales din autobuzzlaughing
luv. youuu>big grin

| dizzyizzy a răspuns:

Theo nu te tunde.

| dizzyizzy a răspuns:

Theo nu te tunde.Iti sta mult prea bine asa. Dar daca Hitler asa vrea.Asta e.

| GoGuLeTz a răspuns:

Vii joi si ne tundem...cum vrei tu...la fel in toate parile...asa nu o sa iti mai stea aiurea.big grin