| Buterflyy a întrebat:

Am si eu o intrebare eu vreau demult sa imi iau acestia http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:0 dar mamei nu ii plac si cica nu vrea sa mi-i ia ca cica o sa calc pe ei la spate si n imi ia si mi-i doresc din toata inima sa am iarna viitoare. cum sa o conving daca nici atunci nu mi-i ia? :-s

3 răspunsuri:
| AngelaZero a răspuns:

Cumpara-tii din banii de buzunar si tranteste-o pe aia cu "banii mei, fac ce vreau cu ei" mno ca am facut si-o rima straight face

| bibikiss a răspuns:

Nu mai fii asa de disperata.ia-o cu usorul

| Babyzz_5007 a răspuns:

Pai roaga-o si eu asa am patit cu acei tenisi all star si atata am spus de ei si pana la urma mi ia luattongue deci...incearca sa o convingi...si mai aduna-ti si tu ceva bani de buzunar laughing