| Alexee_Brrx_1998 a întrebat:

Am si eu o mare problema cu parul, nu pot sa il fac sa stea cum vreau eu, adica am incercat cu de toate, inclusiv ceara, 4x fixative diferite. unor colegii de ai mei le sta si fara sa dea cu nimic, doar cu apa iar apoi le sta asa ai 4 zile, am incercat de atatea ori sa ma usc cu pheonu etc, dar to nu vrea sa stea. help me,

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Poate ar trebui să te tunzi iar. Ceara e bună... poate nu ai încercat nici pe părul ud. Iar fixativele sunt ok, ar trebui să țină, ai grijă doar să nu-l încarci prea mult, chiar dacă ai părul scurt tot se va lăsa.