| HeyScandura a întrebat:

Am si eu o mica intrebare:)
Cu ce imi pot contura ochii sa arate asa?
http://www.google.ro/......tp?/imgres 4500&itbs=1&iact=hc&vpx=137&vpy=344&dur=44&hovh=194&hovw =259&tx=130&ty=119&oei=bClbTOyTK8mJsQbKzpBu&esq=6&page=6 &ndsp=37&ved=1t:429, r:31, s:175&biw=1280&bih=933
Si de unde il pot lua si cam cat costa?
Multumesc:)
PS:

Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

Uite creionu asta de la maybelline http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0
este foarte bun, negru intens, seamana cu tusul, costa cam 30 de lei. iar ca fard pe sus, un negru si un maro sidefat, ceva sa zicem chiar si de la avon sau oriflame ca sunt mai ieftine :)

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CreepyCrow a răspuns:

Pai culoarea cu verde dai cu fard normal iar dunga aceea neagra din jurul ochiului cu creionul negru
cam 20 de lei cred

| ZuZuAleX a răspuns:

Creion negru pentru ochi sau eyeliner

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tus

| irr07 a răspuns:

Cu tus sau creion dermatograf happy