| georgiana_1927 a întrebat:

Am si eu o problema deci de fiecare data cand mie cald sau frig mi se inrosesc obrazii de parca am febra si nu-mi place intrebarea este daca stiti cu ce produs trebuie sa ma dau ca sa-mi treaca sau sa nu se mai vada.ps:folosesc fond de ten si nu e bun de nimic

2 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Roaga un baiat ca atunci cand te inrosesti sa te pupe pe obraz. poate nu se vor mai inrosi si oricum incercarea moarte n-are

| Catalin_5463 a răspuns:

Stiu ce ai.asa ceva are si fratele meu, este o alergie la frig si la rece.lui i se inrosesc picioarele si mainili cand ii este frig sau prea cald si a mers la un dermatolog si ia prescris un medicament pentru alergia lui.du-te si tu. funda