| TequilaAdam a întrebat:

Am si eu o urgentă
De-abia ce ma spălasem pe cap si mi-am dat cu o crema pe mâini, dupa am decis sa imi fac cozi împletite si din cate am observat mi-am cam dat cu crema de mâini pe par. Va afecta asta parul?

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu-ţi afectează nimic. Crema de mâini se poate folosi şi pe păr, în cantităţi mici, în cazul în care ţi se electrizează părul. În cel mai rău caz, ţi se îngraşă puţin. Nimic altceva.

| Cristizz21 a răspuns:

Spalate iar pe par bine, nu cred ca o sa afecteze.

| TequilaAdam explică (pentru Cristizz21):

Nu mai pot, atunci a fost singura ocazie pe ziua de azi ptca m-am dus la o prietena happy

| CosminC86 a răspuns (pentru TequilaAdam):

Nu are cum sa-ti afecteze parul, stai linistita. Maine dimineata il speli calumea si totul revine la normal.