| DotPunct a întrebat:

Am tenul deschis. Ce nuanta a fondului de ten calmant de la Avon ar trebui sa folosesc?

Răspuns Câştigător
| madducu a răspuns:

Ivorywinking

2 răspunsuri:
| Jane a răspuns:

Mai bine te-ai duce la un magazin specializat si le-ai incerca direct pe piele, pentru ca din poze sau din recomandarile altora nu iti poti da seama daca ai nimerit culoarea. Tenul nu poate fi doar deschis sau inchis, sunt o gramada de nuante si mai bine ai merge si ai vedea care ti se potriveste. Sper ca te-am ajutat!