| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Am un cont pe WoozWorld si nu stiu cum sa ma joc plizz daca stiti ajutati-ma DAU fundita as dori sa stiu mai multe chesti va rog pussy celor care ma ajuta pupycy DAU FUNDITA:*:*:d:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino si alaturate Comunitatii de Romani din New World.
Romania are nevoie de tine!Hai Romania!
http://www.erepublik.com/en/re­ferrer/lostROsoul

1 răspuns:
| IulyAnaMaria a răspuns:

1.fa schimb de haine TRADE (pune mausul pe o persoana fara sa apesi pe ea iti vor arata mai multe chesti, tu apasa pe cele 2 sageti daca vrei adica neaparat cand faci schimbul sa aprinzi inventoriul.ok?) 2.sus iti arata un aparat foto apasa pe el si o sa-ti dea sa faci un album (ii dai ce nume vrei dar obligatoriu pe english)! si obligatoriu si nume pozei (la fel pe engleza)si tada pozA... 3.pe undeva prin josul ecranului iti apare un fulger apasa pe el o sa iti apara niste emo(emoticons)in acelasi tabet(patrat)in care sunt emoticuri o sa vezi mai sus si un omulet sau nu mai stiu ce si un fel da mancare si altele apasa pe omulet si o sa iti apare sa faci miscari (ex. dans zombi. etc)ok sper ca te-am ajutat stiu ca nu am scris prea multe dar daca mai vrei adauga-ma ca prieten la TPU si o sa iti scriu mai multe chesti (cum sa iti vopsesti lumea, cum sa ALTELE UN PIZ MAI TARI ok te las papa) ADAUGAMAAAAAAAAA!