| IDK98989823 a întrebat:

Am un semn de mama pe bărbie cum pot scapa de el..Nu pot cu fond de ten ca sunt baiat. Uneori e mai mare alteori mai mic depinde

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Vrei sa zici semn din nastere nu semn de mama, in orice caz daca acest "semn" isi schimba dimenisune atunci nu este semn din nastere!
Deja ti-au recomandat colegii sa mergi la medicul dermatolog, este cu totul altceva, dar nu semn care crezi tu!

| Violleta2022 a răspuns:

Ce inseamna "semn de mama"?

| dullcat a răspuns:

Cum adica uneori e mai mare sau mai mic? Mergi la dermatolog ca nu suna bine.

| gabicoo a răspuns:

Semn "de mama"? Fii mai explicit.