| didodu a întrebat:

Am unghiile destul de mari, dar nu stiu daca ar trebui sa le infrumusetez cu modele sau sa le las pur si simplu date cu lac de unghii...

8 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Buna. Eu ti-as recomanda modele care se lipsc pe unghie si apoi se aplica oja, pentru ca e foarte simplu sa ai ceva frumos pe unghie.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| JustMeFlory a răspuns:

Cu modele, french in toate culorile, french in V este foarte frumos happy

| LoryM22 a răspuns:

Depinde cum iti place dar cred ca unghiile frantuzesti sunt cele mai frumoase mai ales ca le ai mari, iti dau un aer de elegant si curat.

| Mjdolhfi a răspuns:

Si eu am unghiile mari, de multe ori numai stiu cum sa le fachee hee. Acum le am spre exemplu negre:X. Mie mi se par foarte frumoase insa si simple.:*

| ZambescSiGata a răspuns:

Unghiile sunt cele mai frumoase doar cu lac de unghii!

| Miruna_2494 a răspuns:

Ei bine depinde... daca preferi ca mine o singura culoare ca cea alba sau neagra pentru ca nu cred ca ar arata prea bine cu model... pararea mea este ca le cam "ingreuneaza"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taiele