| anonim_4396 a întrebat:

Am unghiile destul de mici si nu cresc orice le-as face. Daca mi-as face unghiile cu gel ar parea mai lungi? Imi puteti da niste modele cu unghii mici puse cu gel?

3 răspunsuri:
| SashaS a răspuns:

Buna! Eu zic ca nu te ajuta cu nimic sa-ti pui unghii cu gel. Cand o sa iti cada sau ti le vei da jos o sa se exfolieze unghiile tale naturale si mai rau si atunci e vai de tine. Ia-ti un tratament pentru creste sau cu calciu si iti cresc.

| Andra0101 a răspuns:

Da. vor parea mai lungi.
Uite aici modele unghii: https://www.google.ro/......ps?/search