| janynn a întrebat:

Am unghiile foarte mari si imi place sa`mi fac tot feluri de modele pe ele.as vrea sa`mi dati si mie mai multe ideii de modele mai noi si mai frumoase! Multsumesc

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Roz bombon cu inimioare, manichiura frantuzeasca cu niste modele stralucitoare, negru cu buline roz, rosu deschis cu un model negru pe ele(nu cont forma)alb cu aplicatii rosii sau stralucitoare, mov cu aplicatii deschise la culoare, argintiu etc

3 răspunsuri:
| Andreea50 a răspuns:

Iti propun floricele (de care iti plac tie) argintii pe fond negru. Unghiile sa nu fie foarte incarcate. Cred ca ar arata dragut. happy

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Imi plac persoanele creative.big grin
Eu zic sa incerci sa faci o culoare simpla de fond dar sa desenezi niste buline. De exemplu: fond roz-buline albe.

| Alerim75 a răspuns:

Alege de aici: http://www.google.ro/......tp?/images
Fundita!