| andreea234 a întrebat:

Am vazut acum ceva timp, pe la tv, ca se poarta foarte mult stilul marinaresc[sau navy]. NU vreau poze, ci vreau site-uri de unde pot cumpara. As prefera rochiteeeelove struck Le ador. Fundita.; x

Răspuns Câştigător
| patty32 a răspuns:

Da, si mie imi place multlove struck
Iti dau pe privat niste id-uri de la care poti comandatongue

2 răspunsuri:
| andreea234 explică:

BlackAndWhite, nu sunt cea mai tare din parcare daca sunt la modawinking
Dar imi place la nebunie stilul alawinking
Asa ca.don't tell anyone
Pt mine moda e o prostie, daca imi place ceva port, poate sa il considere Coco Chanel cel mai demodatwinking
Mai gandeste`te inainte de a comentahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi dacă eşti la modă eşti cea mai tare din parcare a? :-j

http://larissafashion.ro/Casual/Bluza_dama_neagra_dungi_marinaresti

Uită-te pe aici.