| Deny19 a întrebat:

Am vazut azi la televizor ca s-a deschis un magazin, unde sunt haine Versace. Stiti cumva ce magazin, adica unde este?

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Reclama de la televizor este pentru colectia Versace pentru magazinul H&M. Eu am aflat mai mult din articolul asta http://crownfashion1.blogspot.com/2011/10/se-poarta-animal-print.html

1 răspuns:
| Lysergide a răspuns:

H&M s-a deschis si acolo gasesti haine Donatela Versace.E in Sun Plaza pe Vacaresti parca langa Big Berceni.