| Daria a întrebat:

Am vazut intr-un magazin niste cizme negre, lungi si cu siret in fata, stilul military.Arata cam asa:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:32&biw=1024&bih=609
Ce parere aveti, ati purta asa ceva? Mie imi plac.:)

Răspuns Câştigător
| Nikaa a răspuns:

As purta, acum e la moda military, deci da cu mare placere. laughing

7 răspunsuri:
| candydream a răspuns:

Nu sunt nici oribile dar nici nu imi prea plac dar asta e partea interesanta in moda faptul ca avem gusturi diferite si stiluri diferite deci daca iti plac poti sa le cumperi.

| aaaa12345 a răspuns:

Da sunt foarte cool si amsi eu si sunt extraordinare, acum depinde si de tine.

Pa, pa!

| Selena54 a răspuns:

Mie chiar imi place tot la ele. mai putin talpa. daca avea talpa mai dreapta erau perfecte :X dar le-as purta si asa. big grin mie mi se par ca sunt frumoase.tongue

| razadeluna a răspuns:

Eu cu siguranta daa

| ILoveVampires a răspuns:

Oribilelaughing

| PinkStarSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Imi pare rau dar mie una nu imi placstraight face

| barbieee a răspuns:

What straight face
poate ca unora le plac...
dar sunt sigura ca sunt putine acele persoane...
oribile straight face
nu as purta...
offf good...