| yupiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Am vazut la Lidl o placa de indreptat parul la 50 lei, oare e buna, merita sa o iau?
http://www.lidl.ro/......te-513.htm
Multumesc :D

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Eu zic ca e buna, pentru ca are placi cu cermanica ( si asta e ceva ce se cauta la placi ).
Si-a luat si o prietena o placa din LIDL, nu stiu daca asta, dar ea a zis ca e multumita.

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Eu una îţi sugerez să mai strângi ceva bani şi să iei o placă mai bună, ca să nu rişti să-ţi arzi părul foarte tare. Nu zic că placa nu e bună, nu o am, dar în general plăcile de 50-70 lei ard părul foarte tare. Ia-ţi o placă Remington sau Wella sau ceva care să aibă şi un preţ ok, dar să fie şi bună. ( foloseşte şi protecţie termică pentru păr ) ^^.

O zi bună!

| crazypretty a răspuns:

Sunt fb eu am placa de la lidl acum tu poate ai gasit altceva dar a mea are si reglare termica de la 180-210 grade si am dat 70 lei pe ea nu 50 dar sunt f multumita pana la urma toate placile ard parul pana si alea de 200 ron gen rowenta

| Andrei_Lascu_1996 a răspuns:

Pai daca are garantie cumpar-o...
Eu de exemplu am cumparat un cântar de vreun an si inca tine...