| Finutzulz a întrebat:

Am vazut pe piata niste jachete de tipul celor de baseball,un fel de catifea,care nu e piele, cum se numesc?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, trebuia sa intrebi vinzatorul din magazinul unde le ai vazut, dar daca tu in loc sa intrebi unde trebuie vi aici sa ne intrebi nu o sa stii.

| Vralsaliko a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Tu ai ceva la cap? De ce mai răspunzi daca dai astfel de răspunsuri de om retard? Primești puncte ceva sau doar trollezi?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Vralsaliko):

Cred ca voi avetiu ceva la cap de pune ti astfel de intrebari, retardat esti tu cu măta

| Brizbriz a răspuns:

Anti-glont?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu cine te crezi de i mi vorbesti asa? Cine esti tu? O sa te raportez si o sa vada administratorii TPU ce fel de gunoi esti tu, eu nu sunt nici pedofil nici bolnav astea sunt calomnii la adresa mea si nu i ti permit.

| alzr a răspuns:

"Bomber velvet jacket" se numeste.

| Brizbriz a răspuns (pentru alzr):

Anti-bomba... si mai TAREhee hee