| deathy a întrebat:

Salutare. Ma poate ajuta cineva cu un site serios si sigur de unde pot achizitiona jachete baseball? Le ador foarte mult si pe net nu prea am vazut la un pret mai acceptabil.

4 răspunsuri:
| SportsMag a răspuns:

Cauta pe www.sportsmag.ro

| deathy explică (pentru SportsMag):

Nu am gasit jacheta pe care o caut.Era doar una, insa pentru copii 2-4 ani, ceva de genul.

| yo0krysty99 a răspuns:

Stiu un site serios www.hainefashion.ro are produse de calitate si preturi incredibile. Cauti si tu la jachete si hanorace au acolo ceea ce cauti.

| deathy explică (pentru yo0krysty99):

E interesant site-ul, dar nu detine tipul de jachete pe care il vreau.Multumesc pentru incercare!