| debby2000 a întrebat:

Anul acesta se mai poarta gecile de piele si daca da cu ce pot sa o port.Am o geaca neagra.MS anticipat

Răspuns Câştigător
| ci0c0lata a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.google.ro/......tp?/imgres
se poarta si e chiar la moada site-urile de mai sus cred ca te pot ajuta
si mai pe la sfarsitul verii cand nu e nici prea cald dar nici prea frig merge sa iti iei geaca de piele neagra cu o rochita cu volanase mai scurta ca de exemplu asta http://www.google.ro/......tp?/imgres si ori botine negre sa fie ca geaca ori niste tenesi in ton cu rochita http://www.google.ro/......tp?/imgres
sper ca te-am ajutat
funda? :-*

6 răspunsuri:
| marcela290 a răspuns:

Da se poarta geaca de piele. Parerea mea ca fata ca o poti asorta cu niste blugi conici, pantofi cu toc, si o bluza gen cu un umar descoperit. Sper ca ti-am putut fi de folos

| Sorelina a răspuns:

Si eu am o geaca neagra; am purtat-o anul trecut dar si anul asta. Prin oras am vazut multe fete si baieti purtand geci de piele negre, maro, bej, albe. Deci cred ca se poarta.

| Rockerrockin a răspuns:

Se mai poarta dar iti trebuie una neagra! ca sa arati fashion

| ioanamonica a răspuns:

Intodeauna e fain sa porti o jaca de piele
Ceva camasa, bluzita mai lunga, tocuri...

| debby2000 explică:

Credeti as arata bine cu niste blugi negri sransi pe picior cu un tricou lung alb cu geaca pe deasupra si tenisi gri in picioare?

| cristina6666 a răspuns:

Pai poti sa o iei cu niste blugi mulati si sus o bluza sau un tricou. Sper ca te-am ajutat funda?