| Gabitssaa a întrebat:

Neata! Se mai poarta gecile de piele? Mie imi plac foarte mult... dar asa vrea sa stiu daca se mai poarta.

5 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Buna! Piesele vestimentare din piele nu ies din trend fie ca alegi manusi, geci, pantaloni sau trench-uri. In special jachetele din piele reprezinta un must-have si in acest sezon, trebuie doar sa ai grija la modelul pe care-l alegi si restul hainelor cu care completezi tinuta. Poti atasa o poza cu jacheta pe care o ai si sa-ti dam niste sugestii. Succes!

| IoanaTempah a răspuns:

Da... si nu cred ca se vor demoda vreodata, se poarta si gecile in culori monotone dar si cele in culori tari. Ai grija cum combini geaca dintr`o culoare tare, pentru ca din moment ce nu alegi o vestimentatie buna, vei arata ca un clovn.

| redrooose a răspuns:

Se poarta nu se poarta important este ca iti plac...Ele intotdeauna vor fi in trend

| Hallie a răspuns:

Da se poarta. Daca nu se mai purtau sa inteleg ca nu-ti mai cumparai?

| rainbow20 a răspuns:

Din cate stiu eu DA! mai ales in culori tari