| Curioasaa a întrebat:

Aparatele de ras pentru femei sunt acele aparate care taie firul de langa piele sau il smulg?
Trebuiesc schimbate lamele la aparat? daca da, unde gasesc lame?big grin funda

4 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Aparatele de ras pentru femei smulga firul de la radacina si nu ai nevoie de lame! FUNDA?

| Vasybulan a răspuns:

Aparatul de ras spune el insusi dupa nume ca rade parul, in timp ce aparatele care smulg firul din radacina se numesc aparate de epilat.
(asa zice prietena mea big grin)

| ynna83 a răspuns:

Aparatele d ras, rade parul nu il smulge, pentru smuls parul sunt cele d epilat si da lamele trebuie schimbate si le gasesti in orice magazin.

| ynna83 a răspuns:

Aparatele de ras,rad parul nu il smulg, pentru asa ceva exista aparate de epilat, da lamele trebuie schimbate si le gasesti in orice magazin.