| ioanacoruga4567 a întrebat:

Ar arata ciudat sa port la festivitatea de absolvire niste sandale de genul? https://www.modlet.ro/......00807.html
O sa port o rochie mai de vara bej. Și niste sandale de genul sunt mai confortabile, eu nu pot purta tocuri și nu știu dacă merg niste sandale de genul la festivitate.

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu văd motivul pentru care ar arăta ciudat. Sandalele sunt simple și arată decent.
Porți ce vrei tu.

| sierra1 a răspuns:

Concentrează-te pe mască, aia e la modă acum!

| AndreeaWTS a răspuns:

Ar arăta ciudat, dacă ai fi băiat.

Dar, nu. Sunt chiar ok.
Și cu o rochiță mai de vară, așa flu-flu, se potrivesc perfect.
În al doile rând, trebuie să te simți tu bine. Nu?