| gatito a întrebat:

Ar merge aceasta rochie pentru o nunta? http://www.dreamfashion.ro/....../index.php

19 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

WWaw... ca domnisoara de onoare si tunsoarea tipei= rupi gura targului laughing, eu ti-as da bani de erai iubita me, numai sa arati bine happy. Doar ca, mireasa, pff ar merge, dar nu prea ca tot traditionalul voal, si trena happy se poarta... Raspunsul e DA, ti-ar sta suuper bine happy

| Lenush a răspuns:

E putin cam indrazneata pentru o nunta dar, da! chiar ar merge foarte bine, pacat de mireasa caci vei atrage foarte multe priviri.
distractie placuta la nunta!
Lenu

Răspuns utilizator avertizat
| Carlaaa a răspuns:

Este chiar superba.
Dar. culoarea... cica in alb ar trebui sa fie numai miresele.
Ca model este superba!
Dar daca ar fi pe alta culoare. ar fi... mai potrivita pentru ocazie ca sa zic asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea...

daca esti domnisoara de onoare ar merge asta: http://www.envy.ro/......free-10078

dar daca esti doar un simplu inviat merge asta: http://www.envy.ro/......orker-9937 [eu am una indentica]

| Sofffie a răspuns:

Oarecum, daca vrei sa dansezi s-ar putea sa cada sau sa se lase in jos.

| Kanghu a răspuns:

Nu prea, nu e o rochie de nunta, e mai degraba de iesit pe afara cu ea. Nu seamana deloc cu o rochie de nunta.

| Daria a răspuns:

Sincera, nu prea!
Da mai mult intr-o roxhie de club

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer! Nu prea merge! Asta e mai mult o rochie pentru plimbare sau o petrecere intre prieteni! La o nunta o sa apare discutii {[(I-a uite-o si p-aia cum s-a imbracat? E mai mult dezbracata!)]} Dar daca tie iti place si nu te deranjeaza ce gandesc altii...este in regula! pup!

| KisaTheCute a răspuns:

E draguta, da ar merge, dau accesorizata corespunzator. Am sa te ajut si aici :
are deja acel lantzuk in jurul gatului, deci fara lant de-al tau
ar merge o centura doar din lantzuri de "argint" [la sfarsit iti las o poza]
ar merge niste sandale negre [ poza la sfarsit]
inele, bratari, o nebunie. Abuzeaza de bratari. cerceii trebuie sa fie mici si finuti
de asemenea, ar merge foarte bine si o bratarica de picior.
sper ca te-am ajutat si sa stralucesti al nunta :*

poate capat si o fundita :">

http://3.bp.blogspot.com/......320/curea1

http://2.bp.blogspot.com/......80+ron.jpg

| T30D0RA a răspuns:

Aia e mai mult rochie de disco.

| BlueEyes a răspuns:

Wow! E pur si simplu superba rochia asta :X.Eu zic ca merge la nunta, dar poate vei fi mai frumoasa decat mireasa si asta nu e binehee hee

| 6AniFaraTine a răspuns:

Glumesti?! E super Hot! Si normal!
Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este prea scurta si sexy.Este o nunta, nu party in club(si imi cer scuze daca se va tine intr-unul). Cum te-ai simti daca ar veni o tipa, iar toata lumea s-ar holba la ea? Mireasa si mirele trebuie sa fie in centrul atentiei, ori vrei sa asiguri un divort rapid? Am fost la cateva nunti si te pot asigura ca toti invitatii au avut o tinuta decenta. Daca insa vrei neaparat sa o porti asigurate ca rochia te avantajeaza si nu dezvaluie prea mult. Daca esti mai plinuta sigur nu, fiind alba, creand impresia ca esti mai mare decat esti cu adevarat.

| lays a răspuns:

Eu as purta-o la o petrecere sau in club.

| Crs a răspuns:

Este o rochie de club

| georggyy a răspuns:

Http://www.dreamfashion.ro/....../index.php
Daca esti invitata mai bine merge asta :D

| Deyutza a răspuns:

Cred ca m-ai degraba la club! arata super, e cool dar nu se prea potriveste la o nunta! poate ceva mai elegant si o alta culoare...

| Mary_5392 a răspuns:

Acum depinde si de varsta ta... da in general e OK.