| NomberOne a întrebat:

Ar merge sa ma imbrac la scoala in loc de uniforma cu o rochie albastra si o camasa alba?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu esti obligata sa te imbraci in uniforma happyIn prima zi de scoala poti sa te imbracicum vrei u love struck

6 răspunsuri:
| NimeniAlta a răspuns:

Nu mergethinking ...Rochia e scurta sau lunga? Daca e lunga.in nici un caz nu o iei la scoalaoh go on... iar daca e scurta si nu e lucioasa...cred ca merge... Dar, se potriveste rochia cu camasa?

Răspuns utilizator avertizat
| Livianananana a răspuns:

Da, sigur chiar e o combinatie draguta pentru. prima zi de scoala bvbvbbv!

| www a răspuns:

Poti sa te imbraci cum vrei.

| NomberOne explică:

Chestia era ca nu gaseam uniforma. app e obligatorie uniforma. dar ma duc cu alta pipit

| WondyWoolf a răspuns:

Daca nu trebuie sa te imbraci in uniforma, imbraca-te asa cum vrei.happy