| RoxAnana a întrebat:

Arat la fata cam asa http://www.google.ro/......tp?/imgres 1200&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=1055&vpy=190&dur=29&hovh=29 3&hovw=172&tx=158&ty=255&ei=cf7nTK7lFJKTjAemj8iGAw&oei=R v7nTJSpIY6UjAff1YyHAw&esq=4&page=4&ndsp=20&ved=1t:429, r:6, s:66&biw=1280&bih=605

cand am fost la coafor sa ma vopsesc mi-a spus ca mi-ar sta ff bine cu breton (eu am fruntea mica). voi ce ziceti sa imi fac breton? si daca nu imi place ce fac?

Răspuns Câştigător
| gabytza387 a răspuns:

parerea mea nu ti face breton asa am zis si eu si la inceput mi-a placut dar peste ceva timp o sa vrei sa ti l aranjezi altfel si no sa poti app n-am avut rabdare sa creasca sad numai stiam cum sa l asez ce sa i fac sa creasca mai repede big grin ca nu l mai suportam :X

4 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

In nici un caz.

Pa, pa!

| JustMe_8650 a răspuns:

Din cate stiu eu persoanelor cu fruntea mica nu le sta cu breton, acum mai depinde si de fizionmia fiecaruia.
Poti incerca sa iti faci breton sa vezi cu iti sta, in cazul in acre nu iti place poti sa iti dai bretonul intr-o parte sau sa il prinzi pe spate si... sa astepti sa creasca. Sper ca te-am ajutat! Bye

| ZoZoHeart a răspuns:

Pai mai inainte sa te decizi daca da sau nu, ar trebui sa iti rogi coafeza sa te probeze cu o peruca cu breton. Uita-te si tu in oglinda si vezi daca iti place ca pana la urma coafeza vrea doar sa-si scoata banii, nu? Cu peruca aia 100% sigur iti dai seama cum iti sta. Succes!

| cristianorudi7 a răspuns:

Da, si eu sunt fratele lui ronaldo