| Hikari a întrebat:

Are ceva daca ma spal cu un sampon potrivit parului vopsit?
Funda.
PS: nu am parul vospit numai ca mi-am cumparat un sampon asa misto numai ca scrie ca este potrivit parului vopsit.sad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu, in plus din proprie experienta sampoanele pentru par vopsit ingrasa destul de tare parul.

| MyImaginatyon a răspuns:

Buna,eu sunt la estetica si vreau ca sa te sfatuiesc ca sa nu te speli cu acel sampon deoarece are anumite proprietati caracteristice parului vopsit iar daca tu il folosesti pe parul tau risti ca sa ti-l deteriorezi...cel mai bine ar fi ca sa incerci sa iti cumperi un sampon din aceeasi gama dar caracteristic tipului tau de par. Sper ca te-am putut ajutahappy