| Rawr22 a întrebat:

Are ceva daca pun ulei de ricin intr-o sticluta cu pulverizator?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MikeyMinnieMouse a răspuns:

Nu are nimic!
Numai ca daca are gaurica prin care curge cam mica nu prea va functiona.
Incearca sa pui una cu gaurica mai mare! happy

| iubireposesiva a răspuns:

Pai,cum uleiul de ricin este foarte gros, iar punctuletul ala de la pulverizator este foartee mic, nu stiu daca iese, daca pulverizeaza sau curge.Eu am incercar cu silicon de bord (pentru masina), este cam la fel la compozitie, e gros, ma refer si nu prea pulveriza, ci curgea mai mult.