| EuTeIubesc a întrebat:

Cam cat costa o sticluta de ulei de ricin? Stiu ca nu e prea imp, dar pe mine ma int si cum se aplica

Răspuns Câştigător
| fuckThisLife a răspuns:

E cam 5 lei, nu mai mult.si te poti da cu el de vreo 2 ori pe saptamana maxim, nu conteaza cat timp...e bun pentru cresterea parului, pentru gene mai lungi.

5 răspunsuri:
| EuTeIubesc explică:

Merci tuturor!

| rapgirl123 a răspuns:

Costa 3,5 lei. Daca te referi la cum se aplica pe par, ei bine pui jumatate de sticluta in palma iar apoi masezi scalpul, iar apoi pui si cealalata jumatate si aplici pe tot parul. il lasi timp de o ora iar apoi te speli cu sampon si balsam.
Daca te referi la aplicarea uleiului pe unghii, folosesti un betisor de urechi si masezi pe toata unghia. daca vrei sa stii modul de administrare, scrie pe cutie. uleiul de ricin ajuta la regenerare si accelerarea cresterii firului de par. E bun chiar pentru. sprancene laughing asta atunci cand te pensezi mai mult decat e nevoie. pui pe un betisor de orechi 2 picaturi iar apoi masezi zona cu probleme. si gata in cateva saptamani totul revine la normalhee hee

| ExpoLOGO a răspuns:

Se aplica pe sani si se maseaza de la interior catre exterior happy

nici macar nu ne-ai spus pentru ce afectiune ai nevoie happy
nu stiu cat costa, dar e undeva pana in 10 lei
in sfarsit, merci de funda happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In supermarketurile mari gasesti farmacii(mici)naturiste.Ex. Kaufland, real etc.
Costa intre 15 si 40 de lei.Depinde cat iei.Ti-l pui pe par ca si samponul.