| Lavinia20 a întrebat:

Are cineva aceastasalopeta de la H&M? http://www2.hm.com/ro_ro/productpage.0260845001.html. Puteti sa-mi dati mai multe detalii despre ea, va rog? Se muleaza pe corp, arata la fel de bine ca in imagine? Ar fi buna si pentru. o persoana mai plinuta?

Răspuns Câştigător
| MayhemChimera a răspuns:

Hey happy. Sora mea are aceasta salopeta, si-a cumpart-o acuma o saptamana si ei ii vine ca pe manechin(probabil pentru ca are 1.79 si e foarte slaba).Tie nu stiu cum ti-ar veni, dar daca esti mica ti-ai putea-o duce la scurtat.Spe ca te-am ajutat happy

1 răspuns:
| MayhemChimera a răspuns (pentru Lavinia20):

Hey happy. Sora mea are aceasta salopeta, si-a cumpart-o acuma o saptamana si ei ii vine ca pe manechin(probabil pentru ca are 1.79 si e foarte slaba).Tie nu stiu cum ti-ar veni, dar daca esti mica ti-ai putea-o duce la scurtat.Spe ca te-am ajutat happy