| Adella05 a întrebat:

Are cineva epilator braun silk epil 3? Cum e? Pentru ca aveam intentia sa mi`l cumpar dar am citit opinia cuiva pe un site si a spus ca nu e bun de loc. Funditaa!

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Este foarte eficient, dar fiind cu pensete smulge parul si doare. De asemenea trebuie sa fii atenta ca nusmulge toate firele unele le rupe si trebuie sa insisti. De asemenea dupa utilizare pot aparea brobonite si trebuie sa dai imediat cu o crema grasa sau pudra pentru copii pentru a-ti trece pana a doua zi.

| Obbsesive a răspuns:

Doare foarte tare, dar este destul de bun! Te sfatuiesc sa.l cumperi, doar daca poti suporta durerea!