| Laiyla a întrebat:

Are cineva perie electrica pentru indreptat parul BaByliss sau de la alta firma? Sunt mai bune decat placile pentru indreptat parul?

Răspuns Câştigător
| metehne a răspuns:

Nu îndreaptă extraordinar. Sunt bune dacă nu ai părul creț sau foarte ondulat.

2 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Toate placile ondulatoare sau de indreptare a parului ard parul.De ce ar fi mai bune unele decat altele? ca la fierul de calcat cand indrepti nylon,il topesti daca folosesti functia bumbac, parul i-si are parametrii lui de indreptare fara a arde materialul, asa ca un BaByliss nu se compara cu o placa chinezeasca fara reglaj de temperatura sau umiditate

| valentinatvd a răspuns:

Mai bine incearca peria rotativa