| pucs a întrebat:

Are cineva rujul ala alb [nr 4] - oricare nuanta? Vreau sa stiu daca e nuanta la fel ca in revista [sa nu-l cumpar degeaba :d ]

http://hi5.com/......otoUser.do

Răspuns Câştigător
| Bianqita a răspuns:

Am si eu dinacela, e un balsam de buze.Eu am culoarea aceea din mijloc, nu stiu cum se numeste ca nu vad pe catalog.Arata foarteeee bine pe buzele mele si sunt multumita de el pentru ca imi face buze moi.Ai acolo, in coltul din dreapta al primei pagini, numarul 4, si dedesubt 3 nuante. Poti alege de acolo. Ti-l recomand cu caldura! O zi buna!:*

2 răspunsuri:
| JustForLove a răspuns:

Da am eu. si este :d

| Maria_3063 a răspuns:

Aaaa acela il am eu, da exista acea nuanta, chiar mai multe!