| anss23 a întrebat:

[dau fundita:X:X]Cum poate iesi dintr-un par ca asta
http://www.hi5.com/......otoUser.do un par ca asta
http://www.hi5.com/......otoUser.do
Stiu ca nu se vede prea bine diferenta dar sper ca intelegeti ce vreau sa spun.:D:)

Răspuns Câştigător
| blackspell a răspuns:

Cu perie rotativa, sau cu perie circulara si feonul. si un balsam care sa-l inmoaie sau o masca care sa hidrateze. a! sau daca il vrei drept, cu placa, dar se arde!

4 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

parul ti-l poti indrepta cu placa de intins parul big grin
si ca sa straluceasca foloseste un balsam la fiecare spalare
blasam pentru stralucire sau un spray pentru stralucire gen nivea diamond

| anss23 explică:

Scuze, nu observasem.Ma refeream, cum poate sa iasa dintr-un par mai des si mai sarmos si cu aspect de ciufulit, un par stalucitor, drept, si nu stiu cum sa explic, dar arata mult mai ordonat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ar fi profile private poate ti-am raspunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei par drept si stralucitor, incearca un permanent drept. O sa iti stea frumos parul chiar daca e umezeala afara sau a transpirat. Placa o sa ti-l deterioreze groaznic daca te faci mereu si o sa ii dea un aspect mat in timp. Asa ai terminat si cu grija aranjarii mereu a parului