| AndreiB96 a întrebat:

As dori niste idei pentru imbracaminte la bal, dar nu casual, ceva mai elegant...

4 răspunsuri:
| Cosma16 a răspuns:

Pantaloni negri,Camasa alba cu maneca scurta,pantofi negri,o freza mai,, smechera"(o creasta, un stil mai ciufulit) si le dai gata pe toatehappy

| cobra207 a răspuns:

Nu camasa Cu maneca scurta! Incearca o camasa (colorata dar nu exagerat ex: rosie in carouri )sau un tricou cu V neck, un Sacou Negru sau Geaca de Piele, Jeans sau Pantalon si Bocanci (maro de piele, dar nu aceeasi culoare ca geaca) sau Pantofi eleganti, depinde de tine pentru ce optezi. Incearca sa ai o pata de coloare si in rest poti combina culorile neutre in cate feluri vrei. Cat despre freza acum se poarta acea corcitura de creasta big grin. Incearca magazinul Massimo Dutti. Distractie placuta la bal!

| cobra207 a răspuns:

Cred ca e baiat straight face

| AndreiB96 explică:

Vad ca numele nu e destul de clar laughing sunt baiat