| AndreeaJanuary a întrebat:

As dori sa aflu metodele de ati vopsi parul (suvite) in afara de clasica vopsea. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| ammona a răspuns:

Vopsea semipermanenta din plante, fara amoniac in culori indraznete :)
o gasesti aici www.pisica-neagra.ro eu am incercat 5 nuante deja si nu ma mai satur de ele :)))

4 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Spray colorat de par... dar se duce dupa prima spalare sad

| ammona a răspuns:

Dureaza intre 1 luna si doua luni si ceva.d. epinde cat de des este nevoie sa iti speli parul. la mine se ingrasa foarte repede si trebuie sa il spal zilnic sad, dar intensitatea dureaza cam o luna, apoi incepe sa se estompeze.