| doryan4u a întrebat:

As dori sa imi cumpar o masca din neopren, puteti cauta pe net daca nu stiti despre ce vorbesc. Unde pot gasi asa ceva in Iasi?

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

In iarna am gasit in Decathlon. Pt ca era un produs de iarna. Daca in Iasi nu exista unul, atunci poti comanda din magazinul on line, in cazul in care produsul e disponibil si vara. Mentionez ca la varianta cu gauri in fata iarna intra ger pe acolo si iti ingheata falcile happy E ok pentru restul anului, mers pe bicicleta, practicat sport pe vreme rea, etc