| Cipri94 a întrebat:

As dori sa ma tund ca tipul din poza dar nu stiu cum sa ii zic frizeritei. Ma puteti ajuta cumva? Cu ce produse pot sa imi ridic parul sa stea asa. http://suntfashion.com/......WtceBJ.jpg

3 răspunsuri:
| 0Claudita0 a răspuns:

Printeaza poza asta color, si arata-i-o frizeritei.O sa-si dea seama.

| Fistii a răspuns:

Arata poza frizeritei si sigur stie sa te tunda asa. Ca produse poti folosi fixativ sau gel.

| Cipri94 explică (pentru Fistii):

Cu fixativ si gel se face tepi si nu vreau. Ma gandesc ca trebuie feonul sau placa sa il ridic apoi sa folosesc ceara. Chiar nu stiu...