| Mayaaaaaaa14 a întrebat:

Aș dori să-mi cumpăr ceva de la Victoria’s secret. De unde aș putea comanda? Site-ul lor official e doar în dolari și o să mă coste?

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Dolarul nu e precum euro. Recomand sa faci o comanda cu mai multe prietene si sa impartiti transportul. Iesiti mai ieftin asa, singura, transportul este destul de scump.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti merge in magazinul din Bucuresti sa cumperi sau de pe site la ei. Logic ca o sa te coste, doar nu vrei gratis...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poate le găsești aici în lei.
https://www.emag.ro/brands/brand/victoria-s-secret

Răspuns utilizator avertizat