| DienutzaXMafin a întrebat:

De unde pot comanda produse Victoria's Secret in Romania, Bucuresti mai exact?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca poti comanda direct de pe site ul lor, posibil sa livreze si in RO

| Blackrose4 a răspuns:

În România, produsele Victoria Secret's se găsesc doar pe site-ul Aoro.ro, din câte ştiu eu. http://www.aoro.ro/victorias-secret/

| suntserios a răspuns (pentru Blackrose4):

Poate se gasesc DOAR pe site aoro

| AndreeaCr a răspuns:

Buna! Tocmai ieri mi-am comandat si eu de la site-ul elefant.ro,chiar au avut super reduceri la produsele de la VS. Sau de pe aoro.ro, insa incovenientul ar fi ca la aoro trebuie sa platesti si transportul, in timp ce la elefant.ro poti alege varianta sa ridici tu produsul de la pickpont. O zi frumoasa!

| unsimpluom87 a răspuns:

Chiar daca revin cu un raspuns la o intrebare veche, solutiile ar fi urmatoare:
1. Exista varianta aoro.ro si elefant.ro insa in experienta mea am patit urmatoarele aspecte cu cele 2 site-uri. Prietena mea s-a intamplat sa primeasca de la Aoro/Notino produse fake de la VS iar la Elefant.ro am stat cam 3 saptamani sa tot informeze ca inca nu au intrat in stoc (chiar daca aratau ca sunt in stoc) dupa care am renuntat.
2. Exista in Cluj in VIVO mall un magazin cu produse VS si BBW(Bath and Body Works) care au produse aduse direct din SUA. Au si magazinul online www.gioelle.ro unde iti face livrarea acasa.
3. Emag.ro - am vazut ceva produse mai vechiute de anii trecuti, stoc slabut.
Am scris pentru altii care cauta inca solutii.