| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu daca a mai cumparat cineva produse cosmetice de la firma METROPOLITAN si daca acestea sunt de calitate.
PS: sunt f.ieftine,comparativ cu avon sau oriflame.
Multumesc anticipat,
Anca

5 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Eu am un fond de ten care e bun
tus - asa si asa
ruj - super culoare si rezista pe buze
cercei
bijuteriile in general sunt dragute
parfumurile am inteles ca nu sunt bune. rujurile glosuri sunt ok

| adryanna_7314 a răspuns:

Mie imi plac! doar ca am fost dezamagita d un colier in forma de fluture d l care m asteptam sa fie mai mare... dar in rest sunt multumita

| Serenity_3531 a răspuns:

Buna. Iarta-ma daca te dezamagesc, dar produsele de le Metropolitan nu sunt bune de nimic. Asa am crezut si eu la inceput. Insa m-am inselat. Am luat nu demult niste rujuri si un rimel, dar degeaba le-am cumparat ca nu le folosesc. Sunt rele mai ales rujurile. In rest nu ma bag. Parfumuri sau alte lucruri nu am cumparat de le Metropolitan.
P. S. Dai un ban in plus, dar macar iei ceva bun. This is my opinion...

| lauratm a răspuns:

Eu chiar sunt multumita de produse, iar bijuteriile sunt foarte frumoase, sa nu mai vorbim de preturi care sunt foarte mici. Si parfumurile sunt bune. Iar daca te faci reprezentant ai multe avantaje. In cazul in care vrei sa te inscrii, iti dau codul meu: CMNOrT2c. O zi frumoasa!

| lauratm a răspuns:

Sunt foarte bune produsele, raportul calitate -pret este foarte bun. Bijuteriile foarte frumoase, parfumuri care miros foarte bine. Iar daca te faci si reprezentant ai multe avantaje. In cazul in care vrei sa te inscrii, iti dau codul meu de reprezentant: CMNOrT2c. O zi frumoasa!