| deea95_4978 a întrebat:

As dori si eu cateva sugestii big grin Am balul bobocilor in noiembrie, iar eu particip la misswinking ca tema avem sa ne imbracam in personaje, iar eu nu am nici cea mai vaga idee cu ce sa ma imbrac...

Răspuns Câştigător
| Kidutsa a răspuns:

Cleopatra.sau fluturasi.sau alba ca zapada.sau mica sirena.sau acea persoana care juca in 101 dalmatieni. cea care iubea petele de dalmatieni. foarte comica happy bafta! asta ti-a propunehappy

5 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna! poti sa e imbraci ca o printesa.Cu o rochie lunga roz si pantofi cu platforma argintii si nu uita de o coronita.Vei arata super.Sau intr-o pisica sau soarece ca in Tom&Jerry.Sau intr-o pasare ca Twity.Sau ca Alba-ca-Zapada, Cenusareasa, Belle, Mica Sirena si multe altele.Sau ca in PoPey, in marinar, sau chiar si in Barbie.Sau ca intr-o zana, ca tinkerbell. Poze:http://www.revistatango.ro/......Hilton.jpg se poate si pe verde:x sper ca te-am ajutat!

| Bacteriuță a răspuns:

Te poti costuma in Tom sau Jerry, o printesa moarta, dar nu cu mult negru, poate, daca iti place, o printesa d'aia cu voaluri, roz sau/si bleu, toace...happy thinking
spor, si have fun :*

| Pinky_4803 a răspuns:

Buna! Am aici cateva idei : Printesa, Cenusareasa, Alice din tara minunilor, Frumoasa din padurea adormita, Degetica, poti fii o vampiroaica smug. Sper ca ti-am fost de folos :* Distractie placuta la bal.

| OnlyGirl a răspuns:

Poti sa-ti iei o rochie scurta sau lunga cu niste pantofi cu toc si sa-ti iei o masca din aceea care se pune doar pe ochii si cu o coronita si vei arata bestial...

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0&tx=33&ty=93

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:22&biw=1280&bih=580

sau te poti imbraca ca cenusareasa, tinkerbell, etc

| mimmmiii a răspuns:

Buna scump`o!

Imbraca-te cu o rochita ori scurta ori lunga, apoi iti pui o coronita micuta in cap si te incretesti putin(parerea mea)
Imbraca`te in rochie gen alba ca zapada
un fluture.
Printesa barbie

nu am prea multe idei

sa fii cea mai frumoasaaa
pupici multi!;*