| agrskate a întrebat:

As dori si eu sa imi fac freza ca baiatul de aici, mi se potriveste stiu sigur dar nu prea stiu ce sa ii spun frizeritei. Poate ma ajutati cu o descriere ceva :D, mersi frumos. http://www.topcoafuri.ro/tunsori-barbati/tunsori-par-scu rt?pid=2712

Răspuns Câştigător
| MissD a răspuns:

Eu i-am aratat odata o poza de pe telefon si nu a ras de mine. Deci du-te cu poza. Chiar mi-a zis ca au mai venit persoane cu pozabig grin. Ea iti va spune si daca se poate si daca iti va sta bine.

8 răspunsuri:
| broscutsaaa a răspuns:

Ii poti spune sa te tunda normal, dar sa te lase mai lung in sus.
Si freza ti-o faci tu cu gel, doar nu crezi ca iti sta asa tot timpul, nu? laughing
Pup :*

| putzulica a răspuns:

Pai la asta ma gandeam si eu.laughing si tot asta care ai aratat-o tu.laughing Avem aceleasi gusturi... Eu cred ca trag poza la imprimanta sa ma duc sa-i arat dar imi e sa nu rada de mine:-s fa si tu la fel.

| Teooo a răspuns:

Pai ai putea sa ii duci poza happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te cu pozawinking

| HaChick a răspuns:

Pentru freza asta e nevoie de o tunsoare speciala. Si eu am freza asta si mi-a luat ceva timp pana am gasit un frizer care sa o "cunoasca", stilul se numeste FAUX-HAWK. Orice frizer cu pretentii de stilist ar trebui sa o cunoasca. In orice caz, cel mai simplu e sa pui poza asta pe un stick, sa mergi la niste tipi care fac poze la minut, dai vreo 70bani si dupa aia totul depinde de frizer/ita. Prima oara ii ceri sa-ti faca si freza, cu gel sau ceara... alea-alea, ca sa vezi daca se stie. A doua oara o sa inveti cum sa "ti-o faci singur" si vei deveni client fidel la acel salon, ca si mine. Din 7 saloane, doar intr-unul stiu sa faca tunsoarea asta calumea!

| zantedeschia a răspuns:

Listeaza-o si mergi cu ea. Cel mai simplu. Mersi de site am gasit si eu ceva.Pa, pa.

Alte răspunsuri
| catalin_3293 a răspuns:

Du-te cu poza, bafta fratewinking