| dontbealiveme a întrebat:

M-am tot gandit de cateva zile sa imi schimb frizura si am gasit ceva care mi se potriveste dar problema este ca nu stiu cum se cheama tunsoarea si nu stiu cum sa-i spun frizelului sa ma tunda asa

Poza: http://www.mujer.ro/......arbati.jpg

Multumesc!

4 răspunsuri:
| AlinaAlina001 a răspuns:

Foarte frumoasa frizura! Cel mai bine ar fi sa iti pui poza pe telefon si sa i-o arati, asa fac si eu pentru ca imi este destul de greu sa explic cateodata.

| dontbealiveme explică (pentru AlinaAlina001):

Da, dar mi-e cam rusine sa am duc cu poza pe telefon sa i-o arat daca ma intelegi big grin

| AlinaAlina001 a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie kiss A iesit cum ti-ai dorit?

| dontbealiveme explică:

Eu am zis ca e 2 pe parti, 3 pe mijloc, fara breton si perciuni drepti.