| NeverTheLess a întrebat:

As dori si eu sa imi recomandati cateva produse pentru ca parul sa capete mai multa stralucire ( mentionez ca am parul destul de moale, il spal la 2-3 zile si ca am folosit deja ceva de la Nivea si nu am fost multumita ).

Deasemenea, daca stiti vreun ulei pe care as putea sa il folosesc inainte sa mi-l intind cu placa ar fi perfect.
Multumiri :*

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Eu folosesc crema de par de la kallos, aceea cu lapte. e geniala.de cand ma dau cu ea parca am o lanterna in caplaughing)straluceste de mama fooculuibig grino recomand

5 răspunsuri:
| lays a răspuns:

P. s:e aceea cu placentabig grin

| Contrast a răspuns:

Pt stralucire ca de exemplu "Gloss Serum" de la Wella, pentru intins parul poti sa folosesti "Proliss"(Ceramic&Ionic Optimized) de la BaByliss, dar nu e un ulei, e tot un ser sub forma de spray. Eu am folosit aceste produse, sunt f bune, dar nu sunt singurele in comert, poti sa incerci ceva similar din alta marca.

| Zoinx a răspuns:

Ingredientele din casa fac minuni : otet, mierea de albine, sucul de lamaie. daca vrei stralucire de moment exista Spray pentru stralucire Advanced Techniques de la Avon.

| loredana_3179 a răspuns:

Eu imi fac o masca de par acasa: 2 galbenusuri, 2 linguri ulei de masline, 2 linguri de miere de albine, 2-3 picaturi suc de lamaie, 10 ml ulei de ricin si 10 ml vitamina A uleioasa pe care le iei de la farmacie.Iti faci aceasta masca o data pe saptamana timp de 2 luni si o ti cel putin o jumate de ora. te speli cu un sampon si folosesti un balsam usor. La mine a avut efecte fff bune. Sper sa te ajute! iti intareste parul si ii da stralucire! Bafta!

| loredana_3179 a răspuns:

PS: am uitat sa iti spun sa te faci cu aceasta masca pe parul umed big grin