| Abi_5708 a întrebat:

Vreau sa am parul perfect drept! L-am avut odata cand eram mai mica, dar m-am filat si il am dea droanga, nu asculta si sta rebel.Nu vrea sa folosesc placa ( am folosit-o de 2 ori, imi degrada parul si mi-l facea gras ). Am incercat sa il usuc cu feonu, dupa ce faceam baie, crezand ca in acest fel il voi obtine cat de cat DREPT, dar nimic. De cateva zile, pe net, am citit mai multe pareri a unor fete, care au aceeasi problema ca si mine. Ele au folosit diferite produse, scumpe care duceau la un rezultat nedorit.Am auzit ca Sunsilk m-ar putea ajuta. Totusi eu nu sunt sigura si as dori niste sfaturi. Multumesc!

5 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Sunsilk am avut eu si este o mare panarama. Ingrasa parul si nu are absolut niciun efect.

| micky a răspuns:

Incearca gama nivea pentru par drept big grin

| Bianca_4346 a răspuns:

Niste baieti ziceau ceva de sare.sa te speli cu apa si sare
thinking

| supradoza_de _vyse a răspuns:

Sunt tot felul de balsamuri si creme

| florinradu a răspuns:

Ca sa ai parul drept din cret trebuie sa il indrepti ori chimic ori mecanic adica cu peria si foehnul sau placa. Daca il indrepti din placa cumparati un produs de protectie termica de la un salon de specialitate. Daca folosesti produsele corecte parul nu va mai arata neingrijit.Nu te zgarci la bani, mergi intr-un salon unde un specialist iti poate da un sfat.Nu poti avea parul perfect frumos si sanatos daca nu investesti in el.