| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

As fi vrut sa-mi cumpar niste cerecei micuti din lemn, dar mai diferiti si colorati.In ultima vreme am tot cautat si nu am gasit.Ma puteti ajuta cu niste imagini, exemple de magazine din Pucioasa, Targoviste, Bucuresti unde as putea gasi? Si, estimativ cam cat ar costa? kisskiss Va multumesc mult! big hug

2 răspunsuri:
| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Pfiu. sa vedem: din targoviste
din pocioasa
din bucuresti
cercei
*din lemn
*colorati

am link-uri: dai click pe scrisul meu:

http://www.searchcanvas.com/home/blingee/114833477?
g=0492bcaa9b5811df921fc1516e943267&ca=e43fd108

sunt draguti. daca vrei sa afli mai multe despre acei cercei... dai unde scrie: MAI MULTE DETALII. (este scris langa imagine sub unde scrie: 11 ron. la sfarsitul textului scurt)

bafta!;)

Răspuns utilizator avertizat